Aktualności

Kubota na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

5
(1)

Kubota na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach zaprezentowała dobrze znane ciągniki i maszyny rolnicze. Ale wśród wystawionych modeli pojawiły się również takie, które nie są szerzej rozpoznawalne. Wszystkie jednak charakteryzowały się tym, że są nowoczesne i wydajne. Kubotę na targach w Kielcach reprezentowała firma Polsad.

W dniach 18-19 stycznia odbyła się kolejna edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. Kubota regularnie pojawia się na targach rolniczych w całej Polsce, pojawiła się też na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa. Warto przypomnieć o Agroshow, jednym z największych wydarzeń w branży rolniczej, gdzie tradycyjnie pojawiają się japońskie ciągniki. W tym roku Kubota pojawiła się na Targach Polagra Premiery 2023.

Kubota na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa

Kubota zaprezentowała na targach ciągniki, które są używane w sadownictwie, jak i w warzywnictwie. Między innymi wśród zaprezentowanych modeli pojawił się ciągnik M5-112 Narrow. Była to wersja o zwiększonej mocy 115 KM.

– Ciągnik bardzo ciekawy, który można zamawiać z miękką przednią osią – powiedział w czasie targów Jakub Korczak z firmy Polsad, dilera Kubota.

Wśród innych modeli maszyn Kubota na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa można było zobaczyć wydajny ciągnik Kubota M5072 oraz wielozadaniowy Kubota LX 351.

To jednak nie wszystko. Na targach goście mogli zobaczyć z bliska niebieską Kubotę L1552, czyli ciągnik autonomiczny.

Czytaj również: Kubota na Targach Polagra Premiery 2023

Największa wystawa ogrodnicza w Europie Środkowo-Wschodniej

XIII edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa odbyła się w dniach 18 i 19 stycznia w Targach Kielce. To jedna z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie to, organizowane jest od 2013 roku przez warszawską Oficynę Wydawniczą Oikos. Przyciąga rocznie kilkuset wystawców z 10 krajów, a tysiące zwiedzających.

W tym roku na targach zaprezentowało się około 300 wystawców, w tym ponad 50 zagranicznych firm. Kubota na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa również była obecna. Pokazali oni szeroki wybór nowych technologii, maszyn, nawozów i środków do produkcji warzyw i owoców. Podczas dwóch dni targowych odbywały się również konferencje dotyczące poszczególnych upraw.

Źródło: TSW

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Zobacz podobne

Oryginalne oleje silnikowe Kubota