Aktualności

Kubota na Targach Polagra Premiery 2023

5
(1)

W miniony weekend w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Targów Polagra Premiery. Kubota również pojawiła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, by pokazać swoje maszyny. Kubotę na targach reprezentowała firma Kunert Poladowo. Oto co zaprezentowała Kubota na Targach Polagra Premiery 2023.

Kubota regularnie pojawia się na targach rolniczych w całej Polsce. Wart przypomnieć o Agroshow, jednym z największych wydarzeń w branży rolniczej, gdzie tradycyjnie pojawiają się japońskie ciągniki.

W 2023 roku Kubota pojawiła się na Targach Polagra Premiery 2023. W Poznaniu była reprezentowana przez firmę Kunert Poladowo. Zaś już za tydzień, w dniach 18-19 stycznia Kubota będzie w Kielcach na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023. Tutaj Kubotę będzie reprezentowała firma Polsad.

Kubota na Targach Polagra Premiery 2023

Wśród modeli marki Kubota, które uczestnicy targów Polagra Premiery mogli oglądać w Poznaniu, były ciągniki kompaktowe. To wielozadaniowe maszyny, które świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku zadań w okresie zimowy, jak i letnim. Ich zastosowanie można jeszcze bardziej rozszerzyć poprzez dodanie do nich szeregu implementów. Warto dodać, iż część z impelmentów również pojawiła się na targach.

Czytaj również: Kompaktowe ciągniki Kubota na zimę. Poznaj maszyny serii B1, B2 i LX

Kubota na Targach Polagra Premiery 2023 pokazała także wydajne i mocne ciągniki rolnicze serii M5 i M6. Maszyny, które sprawdzą się na każdym polu. To ciągniki, zapewniające komfort pracy i wykorzystujące najnowsze technologie, które umożliwiają jeszcze lepsza i precyzyjniejsza pracę.

Należy też wspomnieć o wyjątkowym modelu, który pojawił się na targach. To Kubota M7-173 Premium KVT. Czerwony, wyjątkowy kolor podkreśla jego charakter. Ma niezwykle mocny czterocylindrowy silnik o pojemności 6,1 l. Charakteryzujący się doskonałą widocznością w obszernej kabinie, a ponadto naszpikowany  jest nowoczesną technologią.

Polagra Premiery w 2023 roku

Targi Polagra Premiery 2023 to wydarzenie, które skierowane jest do pasjonatów rolnictwa. Oprócz marki Kubota na Targach Polagra Premiery 2023 goście mogli wziąć udział w konferencjach i prelekcjach związanych z rolnictwem.

Ponadto na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zwiedzający mogli zobaczyć ekspozycję, obejmującą 3 pawilony. Zaś w budynku PCC, odbywał się w weekend Wielkopolski Dzień Młodego Rolnika. Innym wydarzeniem odbywającym się w tym miejscu było XV Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych.

Źródło: TPP

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Zobacz podobne

Oryginalne oleje silnikowe Kubota