Finansujemy przyszłość Twojego biznesu
Kubota Finance

Kup nowy ciągnik i skorzystaj z indywidualnego finansowania1.

Finansowanie fabryczne KUBOTA Finance ciągników rolniczych i maszyn komunalnych to dziś najprostszy i najbardziej korzystny sposób na rozwój gospodarstwa rolnego lub biznesu komunalnego. Nowoczesny i wydajny park maszynowy jest dosłownie w zasięgu ręki. Oferujemy dopasowane do charakteru Twojej działalności programy finansowania fabrycznego oraz szybką ścieżkę decyzyjną. Ciesz się niezależnością oraz legendarną japońską niezawodnością ciągników rolniczych, ciągników kompaktowych i profesjonalnych kosiarek marki Kubota.

1 Szczegółowe warunki finansowania zostały opisane w OWUP i OWUL. Umowa o finansowanie fabryczne KUBOTA Finance jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący.

For Earth For Life Kubota

Wybierz swój profil działalności

Zapisz się na indywidualną ofertę finansowania

Rolnictwo

Rolnictwo

Branża komunalna

Branża komunalna

Branża komunalna

Sadownictwo

Finansowanie fabryczne KUBOTA Finance to prosta droga do posiadania niezawodnych ciągników rolniczych, miniciągników i ciągników kompaktowych oraz profesjonalnych kosiarek japońskiej marki Kubota:

Traktory i kosiarki Kubota Skorzystaj z finansowania

Korzyści
KUBOTA Finance

Nowe maszyny

Nowe maszyny

Oferujemy dostęp do szerokiej gamy nowych ciągników rolniczych o mocy od 51 KM do 175 KM, miniciągników i kosiarek profesjonalnych. Dzięki temu możesz modernizować swój park maszynowy i osiągać jeszcze lepszą wydajność w codziennej pracy. Bez prowizji, bez odsetek1.

Dopasowanie do profilu branży

Dopasowanie do profilu branży

Gwarantujemy rozwiązania - precyzyjnie dostosowane do profilu Twojej działalności gospodarczej lub rolniczej oraz możliwości finansowych.

Elastyczna oferta

Elastyczna oferta

Wiele form pożyczek bez oprocentowania, o różnych okresach spłaty, częstotliwości rat czy wielkości wkładu własnego pozwala na dopasowanie do indywidualnych możliwości i sezonowości przychodów. Możesz też skorzystać z opcji finansowania poprzez leasing, w tym leasing sezonowy.

Szybkie i proste formalności

Proste zasady i szybka decyzja

Szanujemy Twój czas i doceniamy wysiłek, jaki wkładasz w rozwój swojego biznesu. Dlatego przygotowaliśmy uproszczony system rozpatrywania wniosku o finansowanie fabryczne. Decyzję finansową możesz uzyskać nawet po jednym dniu roboczym.

Zobacz jak wydłużyć gwarancję ciągnika

Odkryj KUBOTA Care

Ciesz się elastycznością, ochroną wartości ciągnika i wolnymi środkami na rozwój gospodarstwa lub firmy.

Czerp zyski z 
rozszerzonej gwarancji
KUBOTA Care
aż do 5 lat3

Zarówno w przypadku gamy rolniczej, jak i komunalnej, możesz skorzystać z wydłużonej gwarancji Kubota Care aż do 5 lat. Zyskaj pewność maksymalnej wydajności i ochronę wartości swojej maszyny na jeszcze dłużej. Pracuj na pełnych obrotach w każdych warunkach.

Więcej o KUBOTA Care

3 Szczegóły u dilerów i w regulaminie.

5 lat gwarancji
Zapisz się na indywidualną ofertę

Masz pytania?
Zobacz odpowiedzi

Czym jest finansowanie fabryczne?

Finansowanie fabryczne to program dzięki któremu rolnik otrzymuje możliwość finansowania swojego zakupu na preferencyjnych warunkach. Finansowanie fabryczne KUBOTA Finance daje możliwość sfinansowania zakupu ciągników rolniczych i maszyn komunalnych. Jest to obecnie najprostszy i najbardziej korzystny sposób na rozwój gospodarstwa rolnego lub biznesu komunalnego.

Finansowanie KUBOTA Finance – dlaczego warto skorzystać?

Warto skorzystać z finansowania KUBOTA Finance ze względu na korzystne warunki, jakie proponuje dziś Kubota. Ponadto rolnik ma szansę na uzyskanie dogodnej oferty dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i możliwości, a także do profilu działalności.

Finansowanie fabryczne - jak z niego skorzystać?

Aby skorzystać z finansowania fabrycznego KUBOTA Finance, należy zgłosić się do wybranego dealera firmy Kubota i złożyć wniosek o finansowanie. Pracownicy autoryzowanego dilera Kubota przeprowadzą rolnika przez wszystkie etapy związane z pozyskaniem finansowania.

Finansowanie fabryczne Kubota Finance – jak przebiega?

Dzięki KUBOTA Finance rolnik może otrzymać indywidualną ofertę dopasowaną do profilu jego działalności. Po pierwsze, należy więc określić swój profil, a następnie wybrać model finansowania. Kubota szanuje czas rolników, dlatego przygotowała uproszczony system rozpatrywania wniosku o finansowanie fabryczne. Decyzję finansową możesz uzyskać nawet po jednym dniu roboczym.

Kalkulacja finansowania

Kalkulacja finansowania fabrycznego KUBOTA Finance polega na określeniu kosztów związanych z zakupem lub leasingiem danego produktu, w tym kwoty kredytu lub rat leasingowych, oprocentowania, kosztów dodatkowych (np. ubezpieczenia) itp. Oferta KUBOTA Finance jest atrakcyjna dla rolników, ponieważ umożliwia im zakup nowoczesnych maszyn rolniczych na preferencyjnych warunkach.

Oferta KUBOTA Finance atrakcyjna dla rolnika

Oferta KUBOTA Finance to atrakcyjne rozwiązanie dla rolnika, ponieważ każdy rolnik może dopasować sposób finansowania do profilu własnej działalności rolniczej oraz możliwości finansowych. Oferta jest więc niezwykle elastyczna. Ponadto zarówno w przypadku gamy rolniczej, jak i komunalnej, możesz skorzystać z wydłużonej gwarancji Kubota Care aż do 5 lat. Dzięki temu zyskach pewność maksymalnej wydajności i ochronę wartości swojej maszyny na jeszcze dłużej.

Elastyczna oferta

Elastyczna oferta KUBOTA Finance to przede wszystkim możliwość dostosowania finansowania do profilu własnej działalności. Możesz wybierać między profilem rolniczym, branżą komunalną oraz sadowniczą. Ponadto, rolnik ma możliwość również wyboru rodzaju finansowania. W ramach Kubota Finance znajdziesz wiele form pożyczek bez oprocentowania, o różnych okresach spłaty, częstotliwości rat czy wielkości wkładu własnego. To pozwala na dopasowanie do indywidualnych możliwości i sezonowości przychodów. Możesz również skorzystać z opcji finansowania poprzez leasing, w tym leasing sezonowy.

Wady i zalety leasingu fabrycznego

Leasing fabryczny ma wiele zalet. Jest to przede wszystkim możliwość uzyskania nowych maszyn bez konieczności posiadania dużych nakładów finansowych w momencie zakupu. Dużą korzyścią jest fakt, iż można dostosować raty leasingowe do możliwości finansowych klienta. Należy jednak pamiętać o konieczność spłaty leasingu.

Jakie opłaty uwzględnia leasing fabryczny?

Wszelkie informacje dotyczące opłat opisane są szczegółowo w OWUP i OWUL. O opłaty najlepiej również zapytać doradcę, który przedstawi warunki finansowania wybrane przez rolnika zgodnie z profilem jego działalności i możliwościami finansowanymi.

Czy leasing producencki jest bezpieczny?

Tak. Z finansowania fabrycznego Kuboty skorzystało już wielu rolników w Polsce. Zaś umowa o finansowanie fabryczne KUBOTA Finance jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący.

Opinie o finansowaniu fabrycznym Kubota

Opinie o finasowaniu fabrycznym Kubota można znaleźć na stronie traktorykubota.pl/kubota-finance. Dla przykładu przytaczamy opinię Michał Kora, hodowca gęsi z Gnojna: „Skorzystałem z finansowania fabrycznego na preferencyjnych warunkach. Była to szalenie atrakcyjna oferta, bo sam kredyt jest nieoprocentowany. Nie mogło mi się trafić nic lepszego. Cała transakcja przebiegła sprawnie i bez najmniejszych problemów. Szybko uzgodniliśmy warunki umowy, a bank w moim imieniu zawarł nawet ubezpieczenie auto-casco. Dla mnie nie wiązało się to z żadną dodatkową biurokracją. Już po tygodniu mogłem się cieszyć nowym traktorem”.

Szczegółowe warunki finansowania zostały opisane w OWUP i OWUL. Umowa o finansowanie fabryczne KUBOTA Finance jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący. Tu dostępne są najważniejsze dokumenty. Informacja handlowa dotycząca oferty.