Rośniemy w siłę

Rośniemy w siłę, dumni i szczęśliwi

Kubota. Zawsze blisko Ciebie.

Spokój ducha i radość. To one towarzyszą mi, kiedy patrzę na nasze rodzinne gospodarstwo rolne. Wyzwań w codziennej pracy rzecz jasna nigdy nie brakuje. Z łatwością stawiamy im czoła dzięki ciągnikom Kubota. To one od wielu lat zapewniają naszej rodzinie mocne wsparcie. Z rozszerzoną gwarancją Kubota Care robimy swoje z entuzjazmem i pewnością siebie. Atrakcyjne finansowanie KUBOTA Finance już dziś pozwala nam planować dalszy rozwój. Dzięki temu z optymizmem patrzymy w przyszłość i budujemy sukces naszego gospodarstwa.

Wypełnij formularz kontaktowy
Kubota – Rośniemy w siłę
Kubota – bonsai

Rośniemy
razem z Wami

Dążenie do doskonałości przez ciągły rozwój to sedno japońskiej filozofii kaizen, która od początku istnienia przyświeca marce Kubota. To ona pozwala krok po kroku doskonalić nasze ciągniki. Praca nad najlepszymi rozwiązaniami, jakie dostarczamy użytkownikom na całym świecie, przypomina kształtowanie drzewka bonsai. Praktycznie nigdy się nie kończy i jest przekazywana kolejnym pokoleniom. Z dumą i radością towarzyszymy także Wam, polskim rolnikom, sadownikom i przedsiębiorcom w codziennych wyzwaniach. Wasze zaufanie i wynikająca z niego pozycja wicelidera rynku ciągników stanowią dla nas najlepszą motywację do dalszego rozwoju i ciężkiej pracy.

Wyniki sprzedaży Kubota

W 2021 roku w ręce
polskich rolników i przedsiębiorców trafiło

1673 ciągników Kubota
Ty też dołącz do liderów rynku

Wypełnij formularz

Skorzystaj z atrakcyjnych rozwiązań KUBOTA Finance i Kubota Care.

Wypełnij formularz kontaktowy

Kubota.
Lider
rynku*

ciągnikówdo 100KM

Nr 1

ciągnikówkomunalnych

Nr 1

ciągnikówsadowniczych

Nr 1
Wzrost sprzedazy ciągników Kubota

* Dane Martin&Jacob, AgriTrac 2021.

Dziękujemy za zaufanie

Michał Poźniak

– Filozofia bycia blisko klienta i stały rozwój to priorytet dla marki Kubota. Najlepszym tego wyrazem jest fakt, że opinie i sugestie polskich użytkowników ciągników Kubota trafiają bezpośrednio do inżynierów odpowiedzialnych za zmiany w konstrukcjach.
Ten swoisty dialog z właścicielami i operatorami maszyn Kubota pozwolił nam sukcesywnie rozwijać się przez ostatnich 10 lat. Zaszczytna pozycja wicelidera rynku ciągników w Polsce i zaufanie użytkowników do marki napełniają nas dumą i radością. Jednocześnie stanowią zobowiązanie do jeszcze wyższych standardów i poszukiwania nowych, coraz lepszych rozwiązań.

Michał Poźniak,
Szef Działu Sprzedaży

Rośniemy
w siłę. Razem.

Skorzystaj z promocyjnych programów
finansowania fabrycznego KUBOTA Finance i możliwości rozszerzonej gwarancji Kubota Care aż do 5 lat.

Wypełnij formularz ›
Rodzina ciągników Kubota