Aktualności

Kubota pierwsza w śląskim, druga w mazowieckim

0
(0)

W okresie od stycznia do końca czerwca 2022 roku na śląskim rynku nowych ciągników najpopularniejsze były traktory Kubota. W tym samym miesiącu w województwie mazowieckim Kubota znalazła się na drugim miejscu wśród najczęściej rejestrowanych nowych maszyn. Tak wynika z danych Agritrac.

Najnowsze wyniki podsumowujące pierwsze półrocze 2022 roku wskazują, że ciągniki Kubota cieszą się popularnością wśród polskich rolników.

W województwie śląskim w okresie od stycznia do końca czerwca zarejestrowano 23 nowe ciągniki Kubota. Oznacza to, że Kubota zajęła w tym województwie pierwsze miejsce wśród najczęściej rejestrowanych traktorów.

Niewiele zabrakło do pierwszego miejsca w województwie mazowieckim, gdzie w pierwszej połowie 2022 roku zarejestrowano najwięcej ciągników spośród wszystkich województw. Z wynikiem 122 nowych ciągników zarejestrowanych od stycznia do czerwca Kubota zajęła drugie miejsce.

Sukces w całej Polsce

Warto też zaznaczyć, że w okresie od stycznia do końca czerwca zostały zarejestrowane w Polsce 532 nowe maszyny Kuboty. To trzeci wynik w całym kraju, który świadczy o tym, że ciągniki Kubota cieszą się niesłabnącą popularnością wśród rolników w Polsce.

Co ważne, warto zauważyć, że Kubota od dawna plasuje się w czołówce najpopularniejszych ciągników w Polsce. Przypomnijmy, że cały 2021 rok Kubota zakończyła na drugim miejscu wśród najpopularniejszych marek ciągników z wynikiem 1673 nowymi ciągnikami. Stanowiło to aż 11,89% całego rynku ciągników rolniczych w Polsce.

Czytaj też: Kubota na podium najpopularniejszych marek półrocza

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Zobacz podobne

Oryginalne oleje silnikowe Kubota