Aktualności

Kubota na targach w Minikowie

0
(0)

Podczas 38. edycji międzynarodowych targów AGRO-TECH Minikowo, które w tym roku odbyły się w dniach 4–5 lipca, nie mogło zabraknąć światowego producenta maszyn rolniczych – marki Kubota. Pomarańczowe ciągniki ponownie prezentował lokalny diler, firma Mark-Rol.

Po raz kolejny w Minikowie na terenie woj. kujawsko-pomorskiego odbyły się weekendowe targi AGRO-TECH zaliczane do najważniejszych wystaw rolniczych w Polsce. Targi gwarantują nie tylko możliwość zapoznania się z nowościami technicznymi i technologicznymi polskiego i zagranicznego rolnictwa oraz z najnowszymi osiągnięciami postępu biologicznego. To również okazja na zdobycie wiedzy o pozyskiwaniu funduszy na modernizację i rozwój gospodarstw rolnych.

Na 12-hektarowej powierzchni wystawowej zgromadzono w tym roku aż 430 polskich i zagranicznych wystawców, z których największym powodzeniem cieszą się ci prezentujący maszyny rolnicze. Ponadto najnowocześniejsze maszyny można było zobaczyć nie tylko na placach wystawowych, ale również w akcji w trakcie pokazów odbywających się na specjalnie wydzielonym „ringu” nazywanym „Górą Prawdy”.

Nowości przedstawili także dilerzy marki Kubota. – Zaprezentowaliśmy najnowsze ciągniki marki Kubota, w tym model M128GX-II o mocy 133 KM oraz maszyny zielonkowe, które w tym roku weszły w obręb oferowanych przez japońską markę produktów – relacjonuje Waldemar Piniarski z firmy Mark-Rol. – Furorę wśród gości targów zrobiły prasy zmiennokomorowa i stałokomorowa marki Kubota. Zadawano również wiele pytań o inne pomarańczowe maszyny zielonkowe. Zauważamy, że z każdym dniem cieszą się one coraz większym zainteresowaniem – dodaje.

Nie wiadomo jeszcze, które pomarańczowe produkty będzie można zobaczyć na przyszłorocznych targach – już zaplanowanych na 2 i 3 lipca 2016. Oczywiste jest jednak, że marki Kubota na nich nie zabraknie.

Tekst archiwalny. Pochodzi z nr 3 (7) 2015 magazynu “Made in Kubota”.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Oryginalne oleje silnikowe Kubota