Aktualności

Kubota na targach Agritechnica 2015

0
(0)

Agritechnica to wiodące na świecie targi techniki rolniczej. W tegorocznej edycji udział wzięło ok. 2900 wystawców z 52 państwa. Wśród nich nie zabrakło oczywiście marki Kubota, której stoisko można było odwiedzić w hali nr 7. W Hanowerze zaprezentowano najnowsze maszyny japońskiego koncernu, w tym ciągniki z serii M7001, MGX-II, pełną linię zielonkową i po raz pierwszy maszyny uprawowe.

Na cztery dni – od 10 do 14 listopada – Hanower zmienił się w globalną stolicę rolnictwa. Wszystko za sprawą największych na świecie targów rolniczych – Agritechnica. Organizatorzy szacują, że tegoroczną edycję odwiedziło ok. 450 tys. zwiedzających.

To prawdziwy raj dla wszystkich miłośników techniki rolniczej i wielkie wyzwanie dla wystawców. Dla przemysłu maszyn rolniczych Agritechnica jest najważniejszą platformą do wprowadzania nowych maszyn i narzędzi. To szalenie istotne, bo już w 2050 r. świat będzie miał do wyżywienia ok. 9 mld ludzi. Jest to ogromne wyzwanie, któremu muszą stawić czoła rolnicy. Pomoże im w tym nowoczesna technika rolnicza przyczyniająca się do wzrostu wydajności i obniżenia kosztów produkcji.

Również marka Kubota nie pozostaje obojętna na wyzwania światowego rolnictwa. Dowodem na to jest chociażby wprowadzenie na rynek nowych ciągników z serii M7001, które dzięki swoim wymiarom, mocy i zaawansowaniu technologicznemu, w tym umożliwieniu korzystania z dobrodziejstw rolnictwa precyzyjnego, stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkcję żywności, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

Tekst archiwalny. Pochodzi z nr 4 (8) 2015 magazynu “Made in Kubota”.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Oryginalne oleje silnikowe Kubota