• Pokazy miniciągnikówi kosiarek
 • Testy maszyn komunalnych
 • Porady ekspertów
 • Wyjątkowe rozwiązania finansowania fabrycznego KUBOTA Finance
Kubota Demo Tour 2024 Logo

Kubota Demo Tour 2024

Pokaz wyjątkowych możliwości japońskich ciągników i kosiarek

Wielozadaniowe ciągniki komunalne z nowoczesnymi implementami oraz profesjonalne kosiarki samojezdne do pracy w przestrzeni miejskiej i pielęgnacji terenów zielonych pokaże w czasie tegorocznego Demo Tour japońska marka Kubota. Od 4 do 14 czerwca pomarańczowe maszyny pojawią się na Mazurach, Podhalu, w Beskidzie Śląskim i w Karkonoszach, by każdy mógł wypróbować je na żywo i sprawdzić promocyjne programy ich finansowania.

Przyjdź, zobacz na żywo i przetestuj

Demo Tour 2024 to niepowtarzalna okazja, by nie tylko zobaczyć z bliska ciągniki, kosiarki i inne maszyny Kubota w czasie pracy, ale także, by przetestować je indywidualnie pod okiem ekspertów.

Wypróbuj wydajne kosiarki Kubota FC3 i FC4, które wyróżniają się dużą wydajnością i wszechstronnością. Sprawdź, jak spisuje się inna kosiarka – Kubota GR2120, kompaktowa maszyna charakteryzuje się doskonałą zwrotnością i wydajnością lub zmodernizowana Kubota Z2-481 o zerowym promieniu skrętu, a także precyzyjna i wydajna Kubota F251.

Zasiądź za kierownicą ciągnika Kubota B2-261 HC z ładowaczem lub ciągników Kubota LX-401 HC, Kubota EK1-261, Kubota L2452, a także Kubota M4-073.

Wśród maszyn obecnych na tourze będzie także Kubota RTV X1110. To wszechstronny pojazd terenowy, który doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, oferując wysoką niezawodność i komfort użytkowania.

W programie:

 • 10:30 Rozpoczęcie
 • 10:45 Prezentacja statyczna profesjonalnych kosiarek Kubota oraz ciągników z implementami
 • 11:30 Pokazy maszyn
 • 12:30 Możliwości finansowania inwestycji w ramach KUBOTA Finance
 • 13:00 Poczęstunek
 • 13:15 Prezentacje indywidualne, testy, rozmowy biznesowe
 • 15:00 Zakończenie
Kubota Demo Tour 2024 Modele

Gdzie będziemy?

Kubota Demo Tour 2024 Mapa
 • 4 czerwca – Nowe Guty
  Nowe Guty 4, 12-250 Orzysz (Plaża Dollar Bar & Grill)
 • 7 czerwca – Duszniki-Zdrój
  ul. Olimpijska 4, 57-340 Duszniki-Zdrój
  (Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Szkolenia Olimpijskiego, Jamrozowa Polana)
 • 11 czerwca – Białka Tatrzańska
  ul. Środkowa 252A, 34-405 Białka Tatrzańska (Pensjonat Burkaty)
 • 14 czerwca – Szczyrk
  ul. Grabowa BN, 43-370 Szczyrk (Kompleks Narciarski Biały Krzyż)

WSTĘP WOLNY

Kubota Kompaktowe Testy

Pokazy możliwości na  żywo

W każdej lokalizacji przewidziano szereg wyjątkowych pokazów, w czasie których ciągniki Kubota udowodnią swoją wszechstronność i niezawodność, prezentując moc, szerokie możliwości pracy z implementami, a także zwrotność oraz łatwość prowadzenia nawet w trudnych warunkach terenowych.
Podobnie kosiarki z szerokiej gamy Kubota pokażą swoją funkcjonalność i wydajność. W czasie pokazów zaprezentują możliwości koszenia zarówno na płaskim, jak i w pochyłym terenie – tak jak w Szczyrku, gdzie pokazy odbędą się na stoku narciarskim.

Przetestuj i zapytaj ekspertów

W każdej lokalizacji goście Demo Touru 2024 będą mogli wziąć udział w indywidualnych testach wybranych modeli ciągników lub kosiarek pod okiem ekspertów. Dzięki czemu każdy z uczestników będzie miał możliwość sprawdzenia, jak łatwo i intuicyjnie prowadzi się maszyny Kubota.
Kubota Demo Tour 2024 będzie także okazją, aby bezpośrednio porozmawiać z ekspertami Kubota i zapytać o szczegóły techniczne ciągników i kosiarek, a także o specyfikę ich konserwacji oraz opieki pogwarancyjnej.

KUBOTA Finance 0%

Promocyjne programy finansowania KUBOTA Finance

W ramach Kubota Demo Tour 2024 uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o wyjątkowych programach finansowania fabrycznego KUBOTA Finance. Będą mogli także z nich skorzystać.
Aktualnie Kubota oferuje aż sześć promocyjnych programów finansowania na ciągniki rolnicze, komunalne, miniciągniki i profesjonalne kosiarki. W tym także programy z oprocentowaniem 0%. Dzięki elastycznym warunkom, które obejmują różne formy pożyczek i leasingu, dostosowane do Twojego biznesu, nowoczesne maszyny Kubota są na wyciągnięcie ręki.