Kubota Demo Tour 2024 już wkrótce! Wypróbuj nasze maszyny komunalne na żywo  •  4 czerwca - Nowe Guty  •  7 czerwca – Duszniki-Zdrój  •  11 czerwca – Białka Tatrzańska  •  14 czerwca – Szczyrk        
Aktualności

Konkurs „Kup ciągnik, nakręć film i wygraj wyjazd do Japonii” rozstrzygnięty.

0
(0)

Podczas drugiego dnia targów Agro Show 2014 poznaliśmy zwycięzcę konkursu organizowanego przez markę Kubota pod hasłem „Kup ciągnik, nakręć film i wygraj wyjazd do Japonii”. Został nim Stanisław Suchorski, który wraz z osobą towarzyszą poleci na niezapomnianą wycieczkę do Japonii.

SONY DSC

Konkurs trwał od 1 kwietnia do 5 września 2014 roku, a każdy kto w tym czasie zakupił jeden z konkursowych modeli marki Kubota, nakręcił krótki filmik prezentujący pracę maszyny i przesłał go do organizatora, miał szansę na wygranie wycieczki do Japonii. – Wybór zwycięzcy nie był łatwy. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania konkursem. W sumie otrzymaliśmy 27 filmików z czego większość na bardzo wysokim poziomie. Wyłonienie laureatów nie było zatem proste. Po burzliwych naradach udało się wybrać trzy, naszym zdaniem, najlepsze nagrania – mówił Andrzej Sosiński, Specjalista ds. Marketingu marki Kubota.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 20.09 na targach Agro Show 2014

Finał poprowadził Krzysztof Ibisz, obecny na stoisku targowym firmy Kubota przez cały weekend. Po wyświetleniu wszystkich finałowych nagrań, symboliczny bilet do Japonii otrzymał od prowadzącego i przedstawicieli firmy Kubota – Stanisław Suchorski, który już w marcu 2015 roku wraz z osobą towarzyszącą uda się na wycieczkę do Kraju Kwitnącej Wiśni. Drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Mariusz Sobiczewski i Beata Przybył, którzy za swoje osiągnięcia otrzymali od firmy Kubota cenne nagrody. Do pozostałych uczestników rozesłane zostały drobne upominki.

SONY DSC

Tekst archiwalny. Pochodzi z nr 4 (4) 2014 magazynu “Made in Kubota”.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Oryginalne oleje silnikowe Kubota