Kubota For Earth, For LifeKubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

 

 1. Definicje:
  Serwis Internetowy (Strona) – strona www.traktorykubota.pl
  Dystrybutor – wyłączny dystrybutor ciągników rolniczych oraz maszyn komunalnych marki Kubota na terytorium RP, firma Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  Dilerzy – autoryzowani Dilerzy ciągników rolniczych i/lub maszyn komunalnych marki Kubota na terytorium RP
 2. Serwis Internetowy poświęcony traktorom rolniczym i maszynom komunalnym marki Kubota w Polsce został stworzony w celu udostępnienia użytkownikom Internetu informacji na temat produktów, historii, nowości i punktów sprzedaży powyższych typów maszyn marki Kubota w Polsce. Informujemy, że wszystkie dane zawarte na tej stronie są stale aktualizowane, jednak zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian technicznych, specyfikacji i cen. Treść niniejszej strony nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń względem Dystrybutora ciągników rolniczych i maszyn komunalnych Kubota w Polsce (Dystrybutora), ani autoryzowanych Dilerów ciągników rolniczych i maszun komunalnych Kubota na terytorium RP (Dilerów).
 3. Serwis Internetowy traktorów rolniczych i maszyn komunalnych marki Kubota w Polsce umożliwia zapoznanie się z paletą dostępnych modeli oraz z ich specyfikacją techniczną. Pozwoli też na nawiązanie kontaktu z Dilerami. Powyższe działania i możliwości nie powodują jednak powstania zobowiązań handlowych między Użytkownikiem a Dystrybutorem lub Dilerami.
 4. Niniejszy Serwis Internetowy zawiera informacje niezbędne do zapoznania się z ofertą traktorów rolniczych i maszyn komunalnych marki Kubota w Polsce. Dane te są aktualizowane na bieżąco, ale mogą ulec zmianom. Wszelkie dane zawarte na niniejszych stronach internetowych mają charakter orientacyjny. Z przyczyn technicznych lub handlowych w każdej chwili mogą zostać wprowadzone zmiany do produktów przedstawionych w niniejszym serwisie internetowym.
 5. Niniejszy Serwis Internetowy nie zawiera cenników prezentowanych produktów. Informacji o aktualnych cenach udziela Dystrybutor oraz Dilerzy.
 6. Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne zawarte na tej Stronie mają charakter orientacyjny.
 7. Dane osobowe pozyskane poprzez stronę www.traktorykubota.pl będą przetwarzane przez Dystrybutora zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity, Dz. U. z 2002 r., No 101 poz. 926) oraz Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 poz. 1204). Zapewniamy Państwu prawo wglądu i wnoszenia poprawek do Państwa danych osobowych
 8. © Copyright Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, ilustracje, filmy i pozostałe materiały na stronie www.traktorykubota.pl są chronione prawem i stanowią własność intelektualną Dystrybutora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie bez pisemnej zgody Dystrybutora są zabronione. Wszelkie posługiwanie się logo Kubota bez pisemnej zgody Dystrybutora również jest zabronione i niezgodne z obowiązującym prawem.