Kubota For Earth, For LifeKubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Kubota Tractor Show znowu rusza w Polskę!


Pomarańczowe maszyny ponownie ruszają na łąki – podczas wiosennego Kubota Tractor Show, japoński producent maszyn zaprezentuje wielofunkcyjne miniciągniki oraz kosiarki w 19 miejscowościach w całym kraju. Oprócz dobrze znanych i sprawdzonych konstrukcji, Kubota zaprezentuje nowość w swojej ofercie – 36 konny wielofunkcyjny miniciągnik L1361, który zastępuje maszyny L3200 i L4100. Pokazy startują 20 kwietnia, a ostatni z nich planowany jest na 17 czerwca.

Wiosenne pokazy z cyklu Kubota Tractor Show rozpoczną się w Zespole Pałacowym Jastków już 20 kwietnia. Lokalizacje, w których prezentowane będą japońskie maszyny  położone są głównie w centralnej oraz południowej części Polski.
Podczas pokazów, Kubota będzie prezentowała pełne spektrum maszyn do koszenia trawy, ale również miniciągniki oraz pojazdy uniwersalne – Kwiecień jest okresem intensywnego wzrostu trawy, to oznacza zapotrzebowanie na urządzenia do koszenia i pielęgnacji terenów zielonych. Dlatego na Kubota Tractor Show pokażemy głównie kosiarki i zaprezentujemy nowy, uniwersalny ciągnik o mocy 36 koni. Kubota L1361 to nasza nowa konstrukcja w tym zakresie mocy, dostępna  zarówno z przekładnią mechaniczną, która sprawdza się w rolnictwie, jak i hydrostatyczną, która świetnie sprawuje się w pracy z kosiarkami, glebogryzarkami i podobnymi maszynami – mówi Waldemar Zaremba, Szef Sziału Sprzedaży maszyn komunalnych marki Kubota.

Na wiosennych pokazach, Kubota L1361 będzie pracowała z kosiarkami bijakowymi oraz rotacyjnymi. Oprócz nowej maszyny, japoński producent zaprezentuje kosiarki samojezdne – niezwykle oszczędny model GR1600 czy model ZD326 o niemal zerowym promieniu skrętu. Ponadto na pokazach będą pracowały pojazdy uniwersalne RTV X900 czy B1820 DST – jedyny traktor w swojej klasie ze wspomaganiem kierownicy.

Pełna lista lokalizacji, w których będzie można przetestować miniciągniki oraz profesjonalne kosiarki Kubota, jest dostępna na stronie kubotatractorshow.pl . Śledźcie również nasz fanpage Traktory Kubota, gdzie będziemy na bieżąco zdawać relację z imprez.